18 marca 2018 Gdańsk Matemblewo

Trójmiejskie Gry Parkowe na Orientację ALMANAK 2017

Komunikat Startowy
Gdańsk-Matemblewo 19.03.2017

1. CENTRUM ZAWODÓW
Miejsce startu: Polana (boisko leśne) przy Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej, przy drodze w stronę potoku Strzyża, w lewo przed Sanktuarium.

Biuro zawodów czynne od godz. 9:30.

Dojazd:
Autobusem (sposób zalecany) linii 116 i 131 do pętli. Dojście z przystanku do centrum imprezy około 700m.
Samochodem ul. Rakoczego, Potokową i Matemblewską do pętli autobusowej. Prosimy o pozostawienie samochodów w okolicy pętli autobusowej i nie podjeżdżanie do Sanktuarium.
UWAGA!!!
Pozostawienie auta na pętli autobusowej grozi otrzymaniem mandatu (zakaz ruchu). Policja często bywa w tej okolicy w niedzielne przedpołudnia.

Mapka lokalizacji startu tutaj

2. PROGRAM IMPREZY
9:30-13:30 praca biura zawodów. Nie trzeba przychodzić na 9:30, można być o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu.
10:00 - 13:30 start z interwałami czasowymi. Minuty startowe przydzielane będą w sekretariacie zgodnie z kolejnością rejestracji uczestników na starcie.
14:30 godzina zamknięcia mety
14:30-15:30
planowane zbieranie punktów.

3. ZGŁOSZENIA
Drogą internetową
, do piątku, godz. 20:00 przed każdym terminem zawodów za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego
Medal zapewniamy osobom, które zgłoszą się do czwartku do godz. 23:00.

Na miejscu, w biurze imprezy:
Na każdą trasę ustalony jest limit zgłoszeń. Na miejscu, w biurze zawodów przyjmowane będą zgłoszenia tylko do wyczerpania zapasu map. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenia poprzez internet. Osobom zgłoszonym po terminie oraz w bazie zawodów nie gwarantujemy kompletu świadczeń (zwłaszcza mapy i medalu).

4. WARUNKI UDZIAŁU

  • Osoby niepełnoletnie do 12-tego roku życia mogą brać udział jedynie pod opieką osoby pełnoletniej zgłoszonej jako uczestnik tej samej drużyny. Startując pod opieką innej osoby dorosłej niż jej opiekun prawny (rodzic) muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego, którą należy przekazać w biurze zawodów.
  • Osoby niepełnoletnie w wieku 13-17 lat mogą startować tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna prawnego (rodzica), lub za jego pisemną zgodą, którą należy przekazać w biurze zawodów.

Podczas rejestracji należy w sekretariacie Rajdu pozostawić wypełnioną i podpisaną zgodę (wzór w dziale DO POBRANIA). Osoby nieletnie bez zgody opiekunów nie będą dopuszczone do startu w Rajdzie.

5. WSPÓŁPRACA I DOFINANSOWANIE

  • Rada Dzielnicy Brętowo
  • Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie, ul. Matemblewska 67, 80-293 Gdańsk, tel. 58 347 79 07, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Kawiarenka Podróżnicza Południk18.pl