29 kwietnia 2018 Park Oruński

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Park Zaspa - 15.04.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
114 Szymon Kazberuk Gdańsk00:19:55
Eliza Kazberuk Gdańsk
Szymon Kazberuk Gdańsk
Zofia Pobuta Gdańsk
191 Mateusz Manturewicz Gdańsk00:22:10
Kajetan Manturewicz Gdańsk
Joanna Manturewicz Gdańsk
Michał Manturewicz Gdańsk
734 Wojciech Kulaszewski 00:22:20
Katarzyna Kulaszewska
739 Hania Kokosińska Gdańsk00:22:35
Wiesław Kokosiński Gdańsk
234 Jarosław Nałęcz Gdańsk00:23:00
Stanisław Nałęcz Gdańsk
Agnieszka Nałęcz Gdańsk
143 Karol Rybacki Rybacki Gdańsk00:23:40
Miłosz Rybacki Gdańsk
Joanna Rybacka Gdańsk
Marcin Rybacki Gdańsk
161 Dariusz Stykuć Gdańsk00:25:32
Ewa Stykuć Gdańsk
213 Michał Kasprzycki Gdańsk00:26:20
Sylwia Kasprzycka Gdańsk
Agata Kasprzycka Gdańsk
Emilia Kasprzycka Gdańsk
189 Ania Drapella Gdańsk00:27:25
Piotr Drapella Gdańsk
Łukasz Drapella Gdańsk
Wojtek Drapella Gdańsk
248 Katarzyna Maćkowiak Gdańsk00:30:00
Piotr Maćkowiak Gdańsk
Jaś Maćkowiak Gdańsk
Antoni Maćkowiak Gdańsk
Franek Maćkowiak Gdańsk
135 Magdalena Gaca Gdynia00:32:00
Roman Gaca Gdynia
Mateusz Gaca Gdynia
Adam Gaca Gdynia
119 Marta Woźny-Tomczak Gdynia00:32:10
Łukasz Tomczak Gdynia
Michał Tomczak Gdynia
Łucja Tomczak Gdynia
733 Weronika Dembs 00:32:28
Nadia Kaszak
Nicole Kaszak
Piotr Kaszak
103 Iwona Fot Pruszcz Gdański00:34:00
Agnieszka Fot- Gościńska Pruszcz Gdański
166 Kuba Kowalski Łódź 00:34:30
Maciek Kowalski Łódź
Beatka Kowalska Łódź
108 Natalia Ruwińska Gdańsk00:35:00
Maksymilian Snarski Gdańsk
Agata Snarska Gdańsk
Artur Snarski Gdańsk
129 Anna Dambek Gdańsk00:36:40
Jarosław Dambek Gdańsk
Barbara Dambek Gdańsk
Tomasz Dambek Gdańsk
742 Kamila Reszka 00:37:00
Witek Reszka
741 Paulina Wydrowska 00:38:00
Julia Wiśniewska
126 Adam Szulta Sopot00:38:20
Emilia Szulta Sopot
Karol Szulta Sopot
212 Marta Walendziuk Gdańsk00:39:00
Weronika Walendziuk Gdańsk
Krzysztof Walendziuk Gdańsk
147 Emilia Mączkowska-Świetlik Gdańsk00:39:32
Tomasz Świetlik Gdańsk
Olaf Świetlik Gdańsk
216 Mikołaj Czechlewski Gdańsk00:40:00
Mateusz Czechlewski Gdańsk
Alelksander Czechlewski Gdańsk
Iwona Czechlewska Gdańsk
228 Piotr Marciniak Gdańsk00:40:45
Emilia Marciniak Gdańsk
Daria Dziadosz Gdańsk
Adrianna Dziadosz Gdańsk
Konrad Marciniak Gdańsk
214 Konrad Gruchała Rumia00:42:31
Anna Gruchała Rumia
Dawid Gruchała Rumia
245 Arkadiusz Grabowski Sopot00:42:40
130 Maciej Bednarz Gdańsk00:44:00
rafał bednarz Gdańsk
agata bednarz Gdańsk
iga bednarz Gdańsk
102 Katarzyna Szwonka Gdańsk00:44:09
Julia Szwonka Gdańsk
204 Marcin Szulc Gdańsk00:44:20
Aleksandra Szulc Gdańsk
Jakub Szulc Gdańsk
Michał Szulc Gdańsk
131 Mateusz Flisikowski Tczew00:45:00
Paulina Guz Tczew
Violetta Halliday Gdańsk
Robert Halliday Gdańsk
Kyle Halliday Gdańsk
167 ARTUR CIESZYŃSKI Gdańsk00:45:00
ALEKSANDRA CIESZYŃSKA Gdańsk
ALICJA CIESZYŃSKA Gdańsk
ANNA CIESZYŃSKA Gdańsk
195 Ewelina Bujalska Gdańsk00:45:00
Marcin Bujalski Gdańsk
Amelia Bujalska Gdańsk
745 Malwina Pazda 00:46:15
Julia Smentoch
Zosia Romel
186 Piotr Tybulewicz Gdańsk00:46:40
Henryk Tybulewicz Gdańsk
740 Justyna Gaca-Kruszyńska 00:47:40
Marcin Kruszyński
Patrycja Kruszyńska
Hanna Kruszyńska
Wojciech Kruszyński
178 Anna Złota Gdańsk00:48:00
Paweł Złoty Gdańsk
Ewa Złota Gdańsk
Ryszard Złoty Gdańsk
187 Miłosz Kruk Kowale00:48:00
Iga Kruk Kowale
Anna Kruk Kowale
Grzegorz Kruk Kowale
743 dorosły Gdańsk00:48:10
dorosły Gdańsk
dziecko Gdańsk
177 Jakub Piotrowski Gdańsk00:51:30
Lidia Piotrowska Gdańsk
Zuzanna Piotrowska Gdańsk
Michał Piotrowski Gdańsk
112 Monika Piepiórka Gdańsk00:52:00
Janusz Piepiórka Gdańsk
Natalia Piepiórka Gdańsk
Karolina Piepiórka Gdańsk
209 ARKADIUSZ MIĄSKOWSKI BANINO00:52:10
NINA MIĄSKOWSKA BANINO
744 Natalia Kossakowska 00:53:20
Ola Kossakowska
Jarosław Kossakowski
Jan Kossakowski
753 Jeznach MAX 00:54:03
199 Agnieszka Łuckiewicz Sopot00:55:00
Krzysztof Łuckiewicz Sopot
Hubert Łuckiewicz Sopot
238 Urszula Adahs Gdańsk00:55:50
Maksymilian Adahs Gdańsk
Franciszek Adahs Gdańsk
Danuta Adahs Gdańsk
222 Anna Kwiatkowska Gdańsk00:56:00
Tomasz Kwiatkowski Gdańsk
Bartosz Kwiatkowski Gdańsk
738 Daria Tomicka 00:58:02
Hania Tomicka
Antoś Tomicki
Łukasz Tomicki
193 Anita Młyńczyk Gdańsk01:00:40
Paweł Cymer Gdańsk
Alicja Cymer Gdańsk
Maciej Cymer Gdańsk
146 Piotr Czajkowski Gdańsk01:03:00
Agata Czajkowska Gdańsk
Alicja Czajkowska Gdańsk
Adam Czajkowski Gdańsk
115 Agnieszka Słocińska Gdańsk01:04:15
Michał Słociński Gdańsk
Karolina Słocińska Gdańsk
Sebastian Słociński Gdańsk
144 Leszek Stróżyk Gdynia01:05:00
Nela Stróżyk Gdynia
Martyna Cichocka Gdynia
737 Tomasz Grygieńć Suwałki01:06:50
Wiktoria Grygieńć Gdańsk
Aleksandra Kobiernicka Suwałki
224 Daria Wieczorkiewicz Gdańsk01:07:00
Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Gdańsk
Hubert Wieczorkiewicz Gdańsk
233 Aleksandra Sudzik Gdańsk01:07:00
Mia Sudzik Gdańsk
Łucja Sudzik Gdańsk
203 Ewa Perpelica Gdańsk01:07:30
Leon Błaszczyk Gdańsk
125 Monika Sarna Gdańsk01:19:00
Krzysztof Leśkiewicz Gdańsk
Karolina Leśkiewicz Gdańsk
Joanna Leśkiewicz Gdańsk
231 Aleksandra Paszkowska Gdańsk01:19:00
Jakub Paszkowski Gdańsk
Martyna Paszkowska Gdańsk
736 Teresa Aritai 01:29:30
Raina Aritai
Konrad Lubański
251 Bartosz Pępek Gdańsk01:30:00
Maksymilian Pępek Gdańsk
735 Gracjan Bieńskowski BPKbrak karty
Paulina Żurek

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
107 Magdalena Wal- Żukowska Gdańsk00:27:00
Tomasz Żukowski Gdańsk
Jan Żukowski Gdańsk
Igor Kocot Gdańsk
152 Katarzyna Płotka Gdańsk00:30:03
Małgorzata Wilkowska Gdańsk
230 Karolina Pakura Gdańsk00:30:54
Szymon Pakura Gdańsk
Maciej Pakura Gdańsk
205 Hanna Kusiak Gdańsk00:35:44
Krzysztof Czuryło Gdańsk
Jan Czuryło Gdańsk
240 Paweł Żak Gdańsk00:35:56
Natalia Żak Gdańsk
Ludwika Żak Gdańsk
705 Katarzyna Janiszewska 00:37:15
Rafał Janiszewski
Wioletta Janiszewska
Joanna Janiszewska
158 Waldemar Dargacz Niestępowo00:38:31
Kamil Dargacz Niestępowo
Tomasz Chrul Gdańsk
Marlena Chrul Gdańsk
Weronika Chrul Gdańsk
Anna Chrul Gdańsk
151 Iza Ska Gdańsk00:38:47
Mar Wit Gdańsk
202 Mirosław Adamski Gdańsk00:40:35
Maja Adamska Gdańsk
Romana Adamska Gdańsk
181 Owen Jones Gdańsk00:40:45
Lloyd Jones Neath
169 Aleksandra Trętowska Gdańsk00:40:49
Marta Trętowska Gdańsk
Agata Perzyńska Gdańsk
Tatiana Hausowa
124 Marta Rzaska Gdańsk00:42:01
Franciszek Tokarczyk Gdańsk
Andrzej Tokarczyk Gdańsk
750 Wojciech Bilewski 00:42:05
Jakub Bilewski
Michał Bilewski
Anna Bilewska
113 Adam Bagiński Pruszcz Gdański00:42:21
Aleksandra Bagińska Pruszcz Gdański
Zuzanna Bagińska Pruszcz Gdański
Franciszek Bagiński Pruszcz Gdański
117 Mirka Bielańczuk Gdańsk00:42:50
Łukasz Kiprowski Gdańsk
Kajetan Kiprowski Gdańsk
250 Kacper Cyrocki Gdańsk00:42:53
Marzena Fandrejewska Sopot
157 Karolina Hybza Gdańsk00:43:04
Alicja Jakubiak Gdańsk
159 Katarzyna Kołodziejczyk-Dargacz Niestępowo00:43:08
Alicja Dargacz Dzierżążno
Maja Dargacz Niestępowo
208 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk00:43:22
Nikola Schmidtke Gdańsk
684 Maciej Szymański 00:43:45
Józef Szymański
156 Jolanta Haase Gdańsk00:45:32
Michał Krajewski Gdańsk
246 Edyta Petelska Gdańsk00:45:39
Blanka Humienna Gdańsk
232 Aleksandra Bochyńska Gdańsk00:47:23
Justyna Kulewska Gdańsk
123 Magdalena Głowacka Gdańsk00:48:28
Mateusz Glowacki Gdańsk
155 Monika Barańska Gdańsk00:48:47
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
244 Ewa Przytuła Gdańsk00:49:09
Robert Przytuła Gdańsk
746 Justyna Przeworska 00:52:00
Lena Przeworska
747 Monika Cysewska 00:52:00
Łukasz Cysewski
Hubert Cysewski
Tymon Cysewski
748 Nadia Drapella 00:55:00
226 Magdalena Śliwińska Gdańsk00:55:07
Zofia Zuzanna Śliwińska Gdańsk
Antoni Adam Śliwiński Gdańsk
Karol Adam Śliwiński Gdańsk
236 Karol Gorlak Gdańsk00:55:25
Filip Wojciechowski Gdańsk
Michał Krogulec Gdańsk
Mariusz Jung
170 Ola Solowe Gdańsk00:55:57
Marcin Filocha Gdańsk
Tomek Piasecki Gdańsk
Marysia Filocha Gdańsk
Józef Filocha Gdańsk
136 Paweł Pszczoliński Gdańsk00:56:15
Wojciech Pszczoliński Gdańsk
Paweł Mosiewicz Gdańsk
206 Anna Skierczyńska Gdańsk00:56:21
Paweł Skierczyński Gdańsk
Piotr Skierczyński Gdańsk
Anita Krauze Gdańsk
198 Natalia Nadrowska Gdańsk00:56:42
Patryk Szlagowski Gdańsk
220 Anna Imielińska Gdańsk00:57:57
Janek Imieliński Gdańsk
Marcin Dejna Gdańsk
Franek Dejna Gdańsk
Michał Dejna Gdańsk
221 Ola Dziewit Gdańsk00:57:58
Michał Stegner Gdańsk
Adam Stegner Gdańsk
666 Krzysztof Kowalczyk 01:03:53
Piotr Kowalczyk
180 Hania Jagodzinska Cork01:04:30
Kasia Lechman- Jagodzinska Łódź
Juliusz Jagodziński Gdynia
145 Agnieszka Damps Gdynia01:06:38
Aleksandra Damps Gdynia
Tomasz Damps Gdynia
247 Jakub Klebba Gdańsk01:11:02
Magdalena Klebba Gdańsk
Małgorzata Klebba Gdańsk
176 Agnieszka Łukiańska Gdańsk01:11:15
Maciej Łukiański Gdańsk
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
127 Aneta Piotrowska Gdańsk01:11:22
Tomek Piotrowski Gdańsk
148 Monika Heger Gdynia01:12:07
Olaf Szydłowski Gdynia
110 Katarzyna Wiercińska Malbork01:14:48
Igor Wierciński Malbork
111 Karol Wierciński Malbork01:14:51
Franciszek Wierciński Malbork
Michał Frozyna Gdańsk
235 Ania Rutkowska Gdańsk01:19:21
Katarzyna Giersz Gdańsk
162 Magdalena Fabiszak Gdynia01:21:41
Bożena Szczykutowska Gdynia
Agata Fabiszak Gdynia
Zofia Szczykutowska Gdynia
749 Beata Bożek-Chemakurti 01:34:00
Najna Bożek
Amrita Bożek

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
225 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:26:31
Witek Lemańczyk Gdańsk
188 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:28:06
Paulina Dargacz Niestępowo
138 Marcin Wojsa Gdańsk00:30:13
Natalia Sołtysiak Gdańsk
190 Staś Drapella Gdańsk00:33:26
242 Weronika Chaniewska Gdynia00:34:24
Karolina Ryńska Gdynia
Jakub Pacholski Gdynia
Piotr Kochański Gdynia
196 Natalia Przymus Gdańsk00:34:47
Nicola Przymus Gdańsk
Jan Tlałka Gdańsk
Maksymilian Mosiewicz Gdańsk
Jadwiga Tamowicz Gdańsk
Dawid Białas Gdańsk
219 Hanna Grab Gdańsk00:36:54
106 Piotr Kowalewski Sopot00:37:07
653 Robert Kulmanowski 00:37:41
Igor Kulmanowski
Oliwia Kulmanowska
116 Magdalena Liss Gdańsk00:38:43
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk
185 Justyna Molenda Gdańsk00:41:21
Paulina Rogowska Gdańsk
210 Maciej Stanczew Gdańsk00:42:22
Joanna Grzonkowska Zbiczno
227 Anna Bakalarska Gdańsk00:42:28
134 Grzegorz Długosz Gdańsk00:44:27
Anna Długosz Gdańsk
Przemysław Długosz Gdańsk
150 Paulina Stoltmann Gdańsk00:44:41
Andrzej Stoltmann Gdańsk
Amelia Stoltmann Gdańsk
Julian Stoltmann Gdańsk
175 Monika Popów-Szczypiorowska Gdańsk00:45:22
139 Ewa Adamczyk Gdańsk00:46:16
Michał Adamczyk Gdańsk
Aleksandra Adamczyk Gdańsk
Karolina Adamczyk Gdańsk
165 Klaudia Młynik Reda00:46:38
Emilia Młynik Reda
Alicja Młynik Reda
171 Angelika Marszał Gdańsk00:46:45
752 Michał Żywna 00:47:30
Szymon Żywna
172 Alicja Dziemidowicz Gdańsk00:48:23
Jola Żebrowska Gdańsk
714 Krzysztof Olańczyk 00:54:10
142 Krzysztof Wysokiński Gdańsk00:54:37
Szymon Wysokiński Gdańsk
133 Paweł Stefanowski Gdańsk00:55:03
Ola Szczepaniak Gdańsk
109 Marta Kazanowska Gdańsk00:57:17
179 Jerzy Łukaszewicz Fijewo00:57:27
751 Kornelia Bielecka 00:58:00
149 Wioletta Wilczewska Gdańsk01:00:55
Nadzieja Wilczewska Gdańsk
Miłosz Wilczewska Gdańsk
121 Kamila Lis Gdańsk01:05:04
174 Tomasz Makiewicz Gdańsk01:08:28
716 Lena Szczygieł 01:09:40
Luiza Szczygieł
Michał Szczygieł
252 Iwona Onuszko Gdańsk01:10:28
Wojciech Onuszko Gdańsk
Zofia Onuszko Gdańsk
Maria Onuszko Gdańsk
217 Agnieszka Szymańska Gdańsk01:47:44
Ewa Szymańska Gdańsk
Krzysztof Szymański Gdańsk
717 no name 02:37:09
no name
194 Kinga Brózda GdańskBPK194 zła kolejność PK4, 9, 10, 13, 14, 15, 16
Katarzyna Janiszewska Gdańsk
237 Magdalena Ligier GdyniaBPK237 brak PK4 (34), PK15 (44) w zamian błędnie podbite PK 53 i PK 52
Sebastian Łukaszewski Gdynia
Emilia Krasnodębska Gdynia

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
719 Marcin Sontowski 00:24:24
200 Paweł BOROWIEC Gdańsk00:25:38
201 Krzysztof BOROWIEC Gdańsk00:26:02
249 Jakub Gołąb Gdańsk00:27:36
164 Krzysztof Łapuć Gdańsk00:29:48
120 Michał Sadowski Gdańsk00:30:41
163 Piotr Kaczyński Gdańsk00:31:51
153 Bartłomiej Płotka Gdańsk00:34:46
241 Robert Cherek Gdańsk00:35:02
624 Jakub Kaczyński 00:36:57
154 Maciej Wilkowski Gdańsk00:37:36
732 Łukasz Stefanek 00:40:22
239 Norbert Cherek Gdańsk00:41:06
173 Joanna Dziemidowicz Gdańsk00:45:50
243 Martyna Przybyłowska Gdańsk00:51:48
Paulina Przybyłowska Gdańsk
184 Zbigniew Korduła Gdańsk01:00:54
Edyta Korduła Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com