29 kwietnia 2018 Park Oruński

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Matemblewo -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
711 Marcin Piwoński 00:37:15
Janek Piwoński
115 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk00:53:16
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
156 Agata Perzyńska Gdańsk00:53:41
Aleksandra Trętowska Gdańsk
Kacper Falicki Gdańsk
Marta Trentowska Gdańsk
Tatiana Chasoya
144 Karolina Kujawska Gdańsk00:54:33
Łukasz Kozłowski Gdańsk
Nina Kozłowska Gdańsk
126 Kasia Grabowska Gdańsk00:54:48
Paweł Grabowski Gdańsk
Oskar Grabowski Gdańsk
120 Marta Rzaska Gdańsk01:04:41
Franciszek Tokarczyk Gdańsk
Andrzej Tokarczyk Gdańsk
131 Ewelina Kaczyńska Gdańsk01:04:42
Amelia Kaczyńska Gdańsk
Zosia Kaczyńska Gdańsk
Ewa Majewska Gdańsk
Joanna Bartoszuk Gdańsk
Aleksandra Kaczyńska Gdańsk
105 Adam Szulta Sopot01:09:24
Emilia Szulta Sopot
Karol Szulta Sopot
161 Sylwia Janowicz Gdańsk01:09:24
Jacek Janowicz Gdańsk
Adam Janowicz Gdańsk
Agata Janowicz Gdańsk
160 Ewa Przytuła Gdańsk01:11:08
Robert Przytuła Gdańsk
706 Kornel Witek 01:11:18
Paweł Witek
158 Aneta Piotrowska Gdańsk01:12:46
Tomek Piotrowski Gdańsk
680 Magdalena Mosińska 01:17:25
Bartosz Mosiński
Tadeusz Mosiński
168 Paulina Kozyra Gdańsk01:17:59
Bartłomiej Kozyra Gdańsk
712 Mikołaj Klecha Gdańsk01:20:21
Beata Klecha Gdańsk
Jacek Dereszkiewicz
152 Magdalena Fabiszak Gdynia01:21:02
Bożena Szczykutowska Gdynia
648 Michał Mrozowski Gdańsk01:22:32
Stanisław Mrozowski Gdańsk
Antek Mrozowski Gdańsk
139 Aleksandra Biedrzycka Gdańsk01:22:41
Krzysztof Biedrzycki Gdańsk
Kacper Biedrzycki Gdańsk
Katarzyna Biedrzycka Gdańsk
106 Adam Bagiński Pruszcz Gdański01:23:05
Aleksandra Bagińska Pruszcz Gdański
Zuzanna Bagińska Pruszcz Gdański
Franciszek Bagiński Pruszcz Gdański
178 Paulina Kaniasty Gdańsk01:24:33
Grzegorz Grucelski Gdańsk
Weronika Grucelska Gdańsk
Piotr Grucelski Gdańsk
704 Magda Foltyn-Owsiana 01:26:15
Radosław Owsiany
Julianna Owsiana
175 Malwina Pazda Gdańsk01:28:57
Julia Smentoch Gdańsk
Zosia Romel
176 Marzena Osetskyy Gdańsk01:29:33
Pola Osetskyy Gdańsk
Wiktor Osetskyy Gdańsk
163 Jakub Piotrowski Gdańsk01:44:40
Zuzanna Piotrowska Gdańsk
Lidia Piotrowska
Michał Piotrowski
110 Iwona Fot Pruszcz Gdański01:47:33
Agnieszka Fot- Gościńska Pruszcz Gdański
710 Magda Magier 01:50:08
Joanna Magier
Krzysztof Magier
127 Krzysztof Łapuć Gdańsk01:50:13
Aleksander Łapuć Gdańsk
Helena Łapuć Gdańsk
Paweł Łapuć
Anna Bakalarska Gdańsk
641 Milena Budny 01:50:32
Szymon Budny
Bolesław Łusiak
Ignacy Łusiak
Ewa Łusiak
Magdalena Budny
177 Anna Fryc Gdynia01:53:00
Mateusz Fryc Gdynia
Franciszka Fryc Gdynia
Jagna Fryc Gdynia
108 ARKADIUSZ WYLOT Gdańsk01:53:15
WIKTORIA WYLOT Gdańsk
JAN POMARAŃSKI Gdańsk
MARIA POMARAŃSKA Gdańsk
122 Wojciech Grzybowski GdańskBPKbrak PK 1(31), 2(35)
Aleksandra Grzybowska Gdańsk
Paweł Grzybowski Gdańsk
Agata Grzybowska Gdańsk
162 Marek Maciejewski GdańskBPKbrak PK 7(33), 10(40), 11(41)
Karolina Maciejewska Gdańsk
Juliusz Maciejewski Gdańsk
Tymoteusz Maciejewski Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
717 Helena Osiej 00:52:16
136 Marek Cichos Gdańsk00:59:49
Małgorzata Cichos Gdańsk
Katarzyna Reclaw Gdańsk
Martyna Reclaw Gdańsk
719 Krzysztof Bernat 01:03:18
Kamil Bernat
102 Piotr Kowalewski Sopot01:04:20
128 Piotr Wysokiński Gdynia01:06:31
Wojciech Wysokiński Gdynia
101 Dagmara Bętkowska Gdańsk01:08:23
Karol Bętkowski Gdańsk
182 Wojciech wołyniec Gdańsk01:18:59
Franek Wołyniec Gdańsk
150 Mirosław Adamski Gdańsk01:27:39
Kinga Adamska Gdańsk
Maja Adamska Gdańsk
Romana Adamska Gdańsk
716 Kamila Lis Tczew01:32:11
153 Paweł Pszczoliński Gdańsk01:32:13
Wojciech Pszczoliński Gdańsk
173 Paweł Mosiewicz Gdańsk01:32:13
Andrzej Mosiewicz Gdańsk
172 Alicja Niepomnik Tadzino01:34:07
Antonia Niepomnik Tadzino
715 Dariusz Kowalewicz Gdańsk01:34:28
Michał Rauland-Kowalewicz Gdańsk
165 Wojciech Rakowski Bojano01:36:16
Iwona Rakowska Bojano
Julia Rakowska Bojano
Natalia Rakowska Bojano
Pola Rakowska Bojano
145 Monika Barańska Gdańsk01:36:19
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
166 Maciek Paliwoda Gdynia01:36:24
Karola Paliwoda Gdynia
Tymon Paliwoda Gdynia
Jan Paliwoda Gdynia
157 Andrzej Wielgosinski Gdańsk01:37:10
Piotr Wielgosiński Gdańsk
134 Maria Włodarska-Kowalczuk Gdańsk01:38:31
Wojciech Kowalczuk Gdańsk
159 Kacper Kuchczyński Gdynia01:44:46
Agata Kuchczyńska Gdynia
Arleta Hofman Gdańsk
Rafał Hofman Gdańsk
642 Jacek Necel Gdańsk01:46:12
Julia Terenowicz Gdańsk
116 Aleksander Henke Gdańsk01:50:19
Aleksander Henke Gdańsk
164 Ola Solowe Gdańsk01:52:35
Marcin Filocha Gdańsk
Tomek Piasecki Gdańsk
Marysia Filocha Gdańsk
Józef Filocha Gdańsk
180 Luiza Korzekwa Gdańsk02:28:32
Daniel Korzekwa Gdańsk
Mateusz Korzekwa Gdańsk
129 Agata Zaborska Gdynia02:39:05
Maciej Stenka Gdynia
Mariana Rubinowska Gdynia
Marko Rubinowski Gdynia
Mirek Rubinowski Gdynia
111 krzysztof drążkowski GdańskBPKbrak PK 2(35)
zosia drążkowska Gdańsk
718 Michał Taszner GdańskBPKwyczyszczona karta na mecie (clear)
Maja Taszner Gdańsk
Emilia Taszner Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
117 Arkadiusz Dargacz Niestępowo01:06:00
107 Łukasz Nowicki Gdańsk01:08:12
138 Leszek Bloch Gdynia 01:19:00
148 Dariusz Lemańczyk Gdańsk01:19:28
Witek Lemańczyk Gdańsk
Maja Lemańczyk Gdańsk
133 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie01:19:35
713 Piotr Czyż 01:21:03
Paweł Czyż
121 Mariusz Młyński Gdańsk01:42:57
146 Magdalena Płotka Gdańsk01:43:05
147 Bartosz Kozikowski Gdańsk01:46:05
Paulina Kozikowska Gdańsk
155 Marta Kazanowska Gdańsk01:46:36
649 Jędrzej Walczak Gdańsk01:51:01
Monika Jaroszewska Gdańsk
154 Maciej Stanczew Gdańsk01:54:24
Joanna Grzonkowska Zbiczno
171 Maciej Niepomnik Tadzino01:59:50
Hubert Niepomnik Tadzino
109 Arkadiusz Serkowski Gdańsk02:07:34
Nikodem Serkowski Gdańsk
119 Ewa Adamczyk Gdańsk02:14:09
Michał Adamczyk Gdańsk
Aleksandra Adamczyk Gdańsk
714 Pola Hadaś 02:27:29
Tomasz Hadaś
179 Marek Klekowiecki Gdańsk02:43:23
Joanna Klekowiecka Gdańsk
Maciej Klekowiecki Gdańsk
Magda Klekowiecka Gdańsk
151 Krzysztof Szymański Gdańsk02:55:03
Ewa Szymańska Gdańsk
Agnieszka Szymańska Gdańsk
132 Sławina Klimowicz Chmielno02:56:24
Anna Górecka Gdańsk
Patrycja Koter Skórcz
Michał Bugalski Kowale
654 Małgorzata Woźniak BPKbrak PK 6(53), 10-15
Grzegorz Woźniak
149 Katarzyna Kmita-zaniewska GdańskBPKbrak PK 7-15
Michał Zaniewski Gdańsk
Tymon Zaniewski Gdańsk
Pola Zaniewska Gdańsk
167 Karolina Kuczyńska GdańskBPKbrak PK 7(37), 12(49),13(50), błędny PK x(35)
Agata Pielachowska Gdynia

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
130 Piotr Kaczyński Gdańsk00:55:07
181 Michał Sadowski Gdańsk01:02:11
174 Paweł Pruszkowski Gdańsk01:05:10
141 Michał Wiśniewski Gdańsk01:14:09
114 Marek Paruszewski Gdańsk01:17:34
137 Jakub Kaczyński Gdańsk01:24:06
142 Tomasz Dąbrowski Gdańsk01:33:47
Maciej Ignaciuk Żukowo

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com