Głaz Borkowskiego (Strzyża) 23 września 2017

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację Chełm - Witosa -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
137 Michał Bruski Gdańsk00:20:12
Błażej Bruski Gdańsk
Marcel Bruski Gdańsk
Laura Bruska Gdańsk
728 Paweł Braun Gdańsk00:21:35
Wioletta Braun Gdańsk
Krzysztof Braun Gdańsk
121 Katarzyna Bednarz Gdańsk00:22:28
Rafał Bednarz Gdańsk
Agata Bednarz Gdańsk
Iga Bednarz Gdańsk
Maciej Bednarz Gdańsk
110 Magdalena Liss Gdańsk00:23:45
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk
115 Agnieszka Jurczyk Gdańsk00:24:58
Bartosz Jurczyk Gdańsk
Tymon Jurczyk Gdańsk
156 Krzysztof Rychter Gdańsk00:26:49
Maja Rychter Gdańsk
Marta Rychter Gdańsk
170 Robert Sikorski Gdańsk00:27:49
Monika Sikorska Gdańsk
Julia Sikorska Gdańsk
Tymon Sikorski Gdańsk
101 Angelika Marszał Gdańsk00:31:04
Amadeusz Naworski Gdańsk
148 Agnieszka Ziegert Chwaszczyno00:31:23
Krysia Ziegert Chwaszczyno
Hania Ziegert Chwaszczyno
146 Karolina Kuśmider Gdańsk00:32:12
Karol Kuśmider Gdańsk
Anna Kuśmider Gdańsk
Kuba Kuśmider Gdańsk
104 Paulina Runowska Gdańsk00:35:21
Weronika Baczyńska Gdańsk
WALET - prosimy zgłaszać wszystkich uczestników
WALET - prosimy zgłaszać wszystkich uczestników
117 Justyna Kaczorowska Gdańsk00:35:51
Małgorzata Kaczorowska Gdańsk
108 Rafał Kasyna Gdańsk00:36:26
Magdalena Kasyna Gdańsk
Bartosz Kasyna Gdańsk
129 Iwona Szymczyszyn Gdańsk00:36:29
Piotr Gadomski Gdańsk
Matylda Gadomska Gdańsk
126 Mariusz WŁASZCZUK Gdańsk00:38:27
Marcel WŁASZCZUK Gdańsk
Tymon SENCZYSZYN Gdańsk
158 Anna Oleszczuk Gdańsk00:38:31
Zofia Oleszczuk Gdańsk
140 Anna Dambek Gdańsk00:38:33
Jarosław Dambek Gdańsk
Barbara Dambek Gdańsk
Tomasz Dambek Gdańsk
740 Lena Gondek Gdańsk00:38:59
Justyna Błaszek-Gondek Gdańsk
Marek Gondek Gdańsk
725 Zofia 00:40:58
Adam
737 Julia Ciesiulkiewicz Gdańsk00:41:16
Igor Kaczyński Gdańsk
157 Magdalena Fira Gdańsk00:41:25
Karolina Fira Gdańsk
Kornelia Fira Gdańsk
Michalina Czubiel Gdańsk
116 Gosia Przybyszewska Gdańsk00:41:49
Marcin Przybyszewski Gdańsk
Paweł Przybyszewski Gdańsk
Kuba Przybyszewski Gdańsk
727 Olaf Rawa Gdańsk00:42:40
Filip Rawa Gdańsk
Agnieszka Kobylińska Gdańsk
147 Paulina Pawłowska Gdańsk00:43:08
Zdzisław Pawłowski Gdańsk
Maja Pawłowska Gdańsk
Piotr Pawłowski Gdańsk
731 Pola Osetskyy Gdańsk00:43:13
Wiktor Osetskyy Gdańsk
Marzena Osetskyy Gdańsk
730 Olaf Wojciechowski Gdańsk00:43:18
Żaneta Audlt Gdańsk
144 Malwina Pazda Gdańsk00:43:23
Julia Smentoch Gdańsk
102 Aneta Piotrowska Gdańsk00:44:55
Tomek Piotrowski Gdańsk
739 Dariusz Szwichtenberg Gdańsk00:44:55
Bartłomiej Szwichtenberg Gdańsk
Marzena Twarduś Gdańsk
722 Karolina Bień Gdańsk00:48:10
Helena Bień Gdańsk
Agnieszka Bień Gdańsk
Rafał Bień Gdańsk
127 Katarzyna Sawicka Gdańsk00:48:16
Adam Sawicki Gdańsk
Wojciech Sawicki Gdańsk
Anna Sawicka Gdańsk
721 Leszek Staszkiewicz Gdańsk00:48:20
Zosia Staszkiewicz Gdańsk
Zuzia Staszkiewicz Gdańsk
150 Lidia Piotrowska Gdańsk00:49:40
Jakub Piotrowski Gdańsk
Zuzia Piotrowska Gdańsk
Michał Piotrowski Gdańsk
724 Antonina Urbaniak Gdańsk00:50:25
Paweł Urbaniak Gdańsk
Martyna Urbaniak Gdańsk
172 Agnieszka Gutowska Gdańsk00:54:23
Tomasz Gutowski Gdańsk
Marysia Gutowska Gdańsk
Ewa Gutowska Gdańsk
729 Hanna Uleńska Gdańsk00:55:50
Magda Uleńska Gdańsk
WALET - prosimy zgłaszać wszystkich uczestników
WALET - prosimy zgłaszać wszystkich uczestników
726 Dominika Szczepanek Gdańsk00:57:44
Marta Szczepanek Gdańsk
152 Piotr Żochowski SopotBPKBrak PK 13 (43)
Sylwia Sutuła Sopot
WALET - prosimy zgłaszać wszystkich uczestników
738 Damian Wójcicki GdańskBPKBrak PK3 (33), 7 (38), 8 (37), 13 (43) Zła kolejność PK11 (41) -> PK10 (40) Kilka PK z innych tras

OPEN

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
717 Mariusz Jędrzejewski Gdańsk00:20:43
Damian Jędrzejewski Gdańsk
113 ewelina rommel von czarnowska Gdańsk00:24:37
anna rommel von czarnowska Gdańsk
maja dziewanowska Gdańsk
czarek kęprowski Gdańsk
133 Mikołaj Jaworski Lniska00:24:38
114 Elżbieta Kowalska Gdańsk00:27:40
Anna Kowalska Gdańsk
Krzysztof Kowalski Gdańsk
Dariusz Kowalski Gdańsk
151 Hania Jędrzejewska Gdańsk00:28:46
Paulina Jędrzejewska Gdańsk
711 Lena Szczygieł 00:30:58
Luiza Szczygieł
Alicja Szczygieł
160 Michał Szmidt Brodnica00:32:35
Filip Szmidt Brodnica
168 Maks Sobiecki Nowy Dwór Gdański00:33:23
Marcin Sobiecki Nowy Dwór Gdański
132 Maciej Krzemieniecki Gdańsk00:33:36
Michał Krzemieniecki Gdańsk
135 Marin Kondziela Gdańsk00:34:21
Kacper Kondziela Gdańsk
720 Małgorzata Pakowska 00:35:14
Maja Trzeciak-Polak
Jarosław Polak
123 Anna Aleksiuk Gdańsk00:35:50
Jakub Aleksiuk Gdańsk
Sławomir Aleksiuk Gdańsk
Lidia Aleksiuk Elbląg
130 Hanna Kusiak Gdańsk00:37:22
Krzysztof Czuryło Gdańsk
Jan Czuryło Gdańsk
718 Adrian Grzebiński Gdańsk00:38:32
Sandra Grzebińska Gdańsk
139 Małgorzata Uszyńska Gdańsk00:38:34
Katarzyna Uszyńska Gdańsk
Maciej Uszyński Gdańsk
136 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk00:38:53
Nikola Schmidtke Gdańsk
173 Tomasz Żukowski Gdańsk00:42:16
Jan Żukowski Gdańsk
131 Anna Trzaska Zakopane00:43:04
Tomasz Stępiński Zakopane
723 Leszek Sobiecki Gdańsk00:44:58
Ania Sobiecka Gdańsk
Zosia Sobiecka Gdańsk
Lila Sobiecka Gdańsk
118 Ewa Przytuła Gdańsk00:52:06
Robert Przytuła Gdańsk
712 Anna Kujawska-Rogala 01:01:39
Mieczysław Rogala
Jan Rogala
719 Halina Panfil GdańskBPKBrak PK14 (43) i PK15 (53) Dodatkowy PK?(50)
Kamil Panfil Gdańsk
Adrian Panfil Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
171 Leszek Kieler Gdańsk00:22:20
134 Jarosław Jaworski Lniska00:23:56
Mieszko Jaworski Lniska
Monika Jaworska Lniska
107 Agata Dzianach Gdańsk00:24:49
Julia Dzianach Gdańsk
Łukasz Dzianach Gdańsk
713 Mirosław Kostka 00:28:17
Franciszek Kostka
109 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:28:46
Paulina Dargacz Niestępowo
716 Joanna Azarewicz Gdańsk00:29:01
Leonard Azarewicz Gdańsk
Leonard Azarewicz Gdańsk
155 Mariusz Piotrowski Gdańsk00:30:43
Marlena Piotrowska Gdańsk
Mateusz Piotrowski Gdańsk
164 Daniel Chrapowicki Gdańsk00:30:51
Daria Welsyng Gdańsk
145 Wojciech Łątkowski Gdańsk00:33:46
Magdalena Majewska Gdańsk
142 Piotr Hampel Gdyia00:34:21
Arkadiusz Liszewski Cieplewo
120 Marek Makiewicz Gdańsk00:35:25
143 Waldemar Dargacz Niestępowo00:36:02
Kmil Dargacz Niestępowo
159 Katarzyna Rojek Sopot00:36:34
Wojciech Rojek Sopot
154 Ola Szczepaniak Gdańsk00:37:14
Paweł Stefanowski Gdańsk
111 Mariusz Młyński Gdańsk00:43:57
112 Eugeniusz Młyński Gdańsk00:43:57
149 Katarzyna Javaheri-Szpak Gdańsk00:45:49
Bartłomiej Szpak Gdańsk
166 Jakub Szumański Gdańsk00:47:32
Luiza Szumańska Gdańsk
119 Tomasz Makiewicz Gdańsk00:55:59
715 Judyta Mich Gdańsk00:56:45
Tomasz Mich Gdańsk
Zuzanna Mich Gdańsk
Tymoteusz Mich Gdańsk
167 Marcin Ołdakowski Gdańsk01:15:13
Katarzyna Rozkwitalska Pszczółki
714 Ewa Ziółkowska 01:39:28
Marek Stawiasz
Paweł Stawiasz
Mikołaj Stawiasz
Jacek Stawiasz

SPORT

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy SPORT, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
163 Krzysztof BOROWIEC Gdańsk00:18:49
162 Paweł BOROWIEC Gdańsk00:22:06
165 Paweł Pruszkowski Gdańsk00:24:17
153 Jakub Kaczyński Gdańsk00:24:52
733 Leszek Cudnowski Gdańsk00:32:59
128 Marcin Skrzyński Gdańsk01:02:47
Marika Skrzyńska Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com